Aftenposten Event
 

Hvem er vi?

Målet med Aftenposten Live er å skape best mulig opplevelser for våre deltakere, med utgangspunkt i de ulike redaksjonelle satsningene i Aftenposten. Vi ønsker å jobbe med de riktige sponsorene, på de riktige eventene. Vi jobber sammen med sponsorene for å integrere de på best mulig måte på arrangementene, enten det er med et relevant innlegg fra scenen eller god synlighet før og under eventet. 

Med Aftenpostens redaksjonelle kraft og gode produksjoner på våre eventer, skaper vi oppmerksomhet rundt temaene vi ønsker løfte i samarbeid med våre sponsorer.


EventAnsatte5324.jpg
 

Ansatte

Kathrine Jansen   Leder for Aftenposten Live  kathrine.jansen@schibsted.com

Kathrine Jansen

Leder for Aftenposten Live

kathrine.jansen@schibsted.com

 
Martine Stolp   Prosjektleder  martine.stolp@schibsted.com

Martine Stolp

Prosjektleder

martine.stolp@schibsted.com

Juliane Manica   Prosjektleder  juliane.manica@schibsted.com

Juliane Manica

Prosjektleder

juliane.manica@schibsted.com

Line Engelsås   Prosjektleder  line.engelsas@schibsted.com

Line Engelsås

Prosjektleder

line.engelsas@schibsted.com

Ludvig Fjellberg   Art Director  ludvig.fjellberg@schibsted.com

Ludvig Fjellberg

Art Director

ludvig.fjellberg@schibsted.com

Tone Vegusdal   Kommersiell leder  tone.vegusdal@schibsted.com

Tone Vegusdal

Kommersiell leder

tone.vegusdal@schibsted.com

Mari Lundefaret     marilundefaret@gmail.com

Mari Lundefaret

marilundefaret@gmail.com

Simen Holen   Kommersiell leder  simen.holen@schibsted.com

Simen Holen

Kommersiell leder

simen.holen@schibsted.com

Kontakt oss

Fyll i skjema om du ønsker å kontakte oss.

 
Navn *
Navn

 

besøksadresse

Akersgata 55
0180 Oslo